Skip to content Skip to footer

Zemin vidası avantajları özellikle çok fayda sağlamaktadır. Zemin vida ile alakalı olarak en büyük fayda da hem maliyet açısından hem de sağlamlık açısından yapıları desteklemektedir. Zemin vidası sadece ülkemizde değil hem Avrupa’da hem de dünyada kullanımı oldukça yaygındır. Hatta ülkemiz ile alakalı olarak son dönemlerde özellikle yaşanan doğal afetler sebebiyle daha çok araştırılmaya ve daha çok kullanılmaya başlamıştır. Zemin vidası özellikle doğal olaylar karşısında yapının sağlamlığını daha çok güvence altına alan yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır yani malzemeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Zemin vidası sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde çok talep görmektedir. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi yapıya değer ve güç kalmasından kaynaklanmaktadır. Hem yapıyı güçlendirmekte hem de maliyet olarak kişilere fayda sağlamaktadır. Bu anlamda da her geçen gün kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır.

 Zemin Vidalarını Avantajları

Zemin vidalarının birçok avantajı olmasına rağmen özellikle tercih ile alakalı olarak şu sebeplerden kaynaklı olarak daha çok tercih edilmektedir. Zemin vidası avantajları

Kolay Kurulum

Zemin vidaları hızlı ve kolay şekilde kurulmaktadır. Bu anlamda da özellikle işçi maliyetini düşürmesinden kaynaklı olarak birçok firma tarafından tercih edilmektedir.

 Dayanıklılık

Zemin vidaları sağlam bir çelik yapıya sahiptir ve yapıların daha güçlü ve dayanıklı olmasına fayda sağlamaktadır.

 Çevre Dostu

 Zemin vidaları beton temellere göre daha çok çevre dostudur. Zeminde herhangi bir delme veya çıkarma işlemi gerektirmediğinden çevresel etkileri en aza indirmektedir.

 Esneklik

 Zemin vidaları çeşitli zemin koşullarında kullanılabilmektedir. Özellikle birçok projede esnek yapısı ve depreme dayanıklı olmasından kaynaklı olarak tercih edilmektedir.

Avrupa ve dünyada zemin vidaları birçok inşaat projesinde kullanılmaktadır. Özellikle Almanya ülkesi İngiltere Hollanda gibi ülkelerde çok fazla kullanımı yaygındır. Genel olarak yüksek binalar köprüler limanlar güneş tribünleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Zemin videolarıyla alakalı olarak fiyat almak istemeniz durumunda firmamızın internet sitesi https://histeknik.com/  girerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.Özellikle firmamız Türkiye’de neredeyse zemin vidasını sağlayan ender kuruluşlar arasında yer almaktadır. Internet sitesine girdiğiniz zaman sağ üst köşede teklif al seçeneğiyle projenizin detaylarını da girerek ne kadar ürüne ihtiyaç olduğunuzla alakalı olarak bir hesaplama yapabilir ve fiyat olarak da bir ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hakkımızda

His Teknik Çelik, 2018 yılında, Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi içerisinde vidalı kazık ve yardımcı ürünleri imalatı amacıyla kurulmuştur. Çap Ø60 mm’den Ø114 mm’ye kadar olan boru ölçülerinde, 2 mm – 6 mm et kalınlığı arasında vidalı kazık imalatı yapmaktadır.

İletişim
Demirtaş OSB. Lale Sk. No:15 Osmangazi / BURSA
Konum

His Teknik Çelik © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Bursa Web Tasarım