Skip to content Skip to footer

Zemin vidası üretimi özel olarak tasarlanmış olarak üretilmektedir. Özellikle ilk öncelikli olarak yüksek kaliteli çelik ve alaşımlı çelikten yapılan çubukların alınması ve uygun boyutlarda kesilmesi gerekmektedir. Bu çubuklar genel boyuta ve çapa göre kesilmektedir. Zemin vidası özellikle betonarme yapıların altına koyulacağı için daha yüksek bu boyutlarda kesilmektedir. Kesilen Vidalar daha doğrusu çubuklar vida şekline dönüştürülmektedir.

Kazık vidalar yüzey işlemi için hazırlanmaktadır. Bu aşamada zemin vidaları paslanmaz çelik ile kaplanmaktadır. Bu zemin vidalarını paslanmaya çevresel etkilere karşı dayanıklılığını arttırmaktadır.

Zemin vidalarının üretime özel ekipmanlarla ve bilgi birikimine sahip olan özel üreticiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu tür üreticiler inşaat ve mühendislik sektöründe faaliyet gösteren firmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu vidaların pazarlamasıyla alakalı da belli başlı yetkili olan merciler ve kurumlar bulunmaktadır. Özellikle zemin vidaların üretimi yüksek hassasiyet ve kalite gerektirmektedir. Bu nedenle zemin vidaları üreten firmaların genellikle özel tasarım ve üretim süreçleriyle kalite kontrol yönetimine hakim olması gerekmektedir.

 Zemin Vida Amaçları

 Zemin vida amaçları sizin kullanım gerekçesine göre de farklılık gösterebilmektedir. Ama zemin vidaları genel olarak betonarme yapıların temelini oluşturmak için kullanılmaktadır. Aynı zamanda yapıyı desteklemek içinde bu vidalar kullanılmaktadır. Özellikle bu tarz vidalar rüzgar yükleri ile baş etmek için de kullanılabilmektedir. Yani inşaat sektörüdür ve temel kullanımı dışında aynı zamanda çatı ve tente sistemlerinde de bu tarz rüzgarlar gücünü azaltmak ve sağlamlaştırmak için de kullanılmaktadır.

Zemin videolarıyla alakalı olarak Pazar sahasına baktığımız zaman ise belli başlı firmalar tarafından yürütülmektedir. Zemin vidalar hem ülkemizde hem de dün tüm dünya üzerinde kullanılmaktadır. Özellikle doğa olayları karşısında yapıların daha güçlü olması adına daha çok değer verilmekte bir konudur. Zemin vidalarıyla alakalı olarak internet sitemize girerek sağ üst köşede projenizin gerekli bilgilerini girdikten sonra ne kadar ürüne ihtiyacınız olduğu hesaplanacaktır. En uygun ve kaliteli çelikten yapılmış zemin vidalarını internet sitemizden https://histeknik.com/ ve siparişinizi adresinize isteyebilirsiniz.İnternet üzerinden oluşturacağınız siparişlerinizle ilgili herhangi bir aklınıza soru takılması durumunda da müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

His Teknik Çelik, 2018 yılında, Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi içerisinde vidalı kazık ve yardımcı ürünleri imalatı amacıyla kurulmuştur. Çap Ø60 mm’den Ø114 mm’ye kadar olan boru ölçülerinde, 2 mm – 6 mm et kalınlığı arasında vidalı kazık imalatı yapmaktadır.

İletişim
Demirtaş OSB. Lale Sk. No:15 Osmangazi / BURSA
Konum

His Teknik Çelik © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Bursa Web Tasarım