Skip to content Skip to footer

Vidalı kazık üretimi için genel de çelik malzeme kullanılmaktadır. ve vidalı kazık üretimi için özel bir ekipman ve teknoloji kullanılması gerekmektedir. Bu anlamda üretilen fabrika ve sanayi kolunda birçok inşaat mühendisi birçok teknikeri çalışmaktadır. Vidalı kazık üretim süreci genellikle ilk öncelikle vidanın malzeme olarak hazırlanması gerekmektedir.

Vidalı kazık üretimiyle alakalı olarak özellikle bu ürün temellerde kullanıldığı için vidalı kazık üretimi birçok aşamada gerçekleşmektedir ve birçok kontrolden geçmektedir. Vidalı kazık ile alakalı olarak İçeriğin hazırlanması uygun koşullarda kesilmesi e test ve kalite kontrolünün yapılması gerekmektedir. Daha sonra siparişler için paketleme ve sevkiyat işlemi de yapılmaktadır. Özellikle vidalı kazık ile alakalı olarak tüm Türkiye’nin neredeyse gönderim sağlanması sebebiyle internet üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Sadece iyi ve kaliteli bir firma ile çalışmanız çok önemli olacaktır.

 Vidalı Kazık Maliyeti

Vidalı kazık maliyeti birçok farklı sektöre bağlı olarak değişebilir. Burada belirtilecek olanlar vidalı kazık maliyetiyle alakalı genel başlı faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sayılacaklar dışında da vidalı kazık ile alakalı olarak farklı maliyetler çıkabilmektedir. Bir daha kazık maliyetine etki eden etmenler

Proje Büyüklüğü

Vidalı kazıkların maliyeti projenin büyüklüğüne ve ihtiyacına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha büyük projeler için daha fazla kazık gerekebilir bu da maliyeti otomatik olarak daha çok arttırabilmektedir.

 Zemin Koşulları

Vidalı kazık maliyeti zemin koşullarına bağlı olarak da değişebilmektedir. Zemin yapısı vidalı kazıkların derinliği ve yük taşıma kapasitesine etki edebilmektedir

 Yerel Piyasa Koşulları

 Vidalı kazık maliyeti yerel piyasa koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. İnşaat sektöründeki arz ve talep noktası burada en önemli etmenlerden bir tanesine sahiptir.

 Malzeme Maliyetleri

Vidalı kazık maliyetine etki eden en önemli etmenlerden bir tanesi de malzeme maliyetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü vidalı kazık çelikten üretilmektedir. Çelik fiyatında olan herhangi bir değişiklik otomatik olarak vidalı kazık fiyatlarını da etkilemektedir.

İşçilik Maliyetleri

Vidalı kazıkların kurulumu işçilik maliyetlerine de içerir. İşçilik maliyetleri video kazık kurulumuzu zorluk derecesinde proje büyüklüğü ve yerel piyasa koşullarına göre değişebilmektedir.

Yukarıda sayılan tüm etmenler vidalı kazık maliyetlerine etki eden faktörler olarak karşımıza çıkmaktadır. Vidalı kazık ile alakalı olarak internet sitemizden en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Internet sitemiz https://histeknik.com/ sitesini üzerinden oluşturmuş olduğunuz tüm siparişlerinizle alakalı olarak en kısa sürede size yardımcı olunacaktır.

Hakkımızda

His Teknik Çelik, 2018 yılında, Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi içerisinde vidalı kazık ve yardımcı ürünleri imalatı amacıyla kurulmuştur. Çap Ø60 mm’den Ø114 mm’ye kadar olan boru ölçülerinde, 2 mm – 6 mm et kalınlığı arasında vidalı kazık imalatı yapmaktadır.

İletişim
Demirtaş OSB. Lale Sk. No:15 Osmangazi / BURSA
Konum

His Teknik Çelik © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Bursa Web Tasarım